Hakkında

Genç Kayalar Metal

Genç Kayalar Metal 1974 yılında, Türkiye’de ilk Potalı Sistem Alüminyum Hurda Ergitme Ocağını kurarak Alüminyum Geri Dönüşüm Faaliyetlerine başlamıştır.

Yarım Asır’a yakındır Her Çeşit Alüminyum Hurdalarını Kazan-Kazan anlayışı içerisinde Tedarikçilerinden satınalmak suretiyle Geri dönüştürerek, Alüminyum Alaşımlı-Alaşımsız Külçe, İngot, Alüminyum Billet, Alüminyum Platine v.b. gibi mamüller üterek Ülke ekonomisine artı değer katmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bugün Gelinen Noktada Genç Kayalar Metal olarak; Türkiye’nin her noktasında kendi Araç,Ekipman ve Çalışanlarımızla Alüminyum Hurda Alımı ve ticaretini yapmaktayız.Aynı zamanda Demirdışı Metal gurubu olan Alüminyum,Bakır,Pirinç,Sarı,Kablo,Kızıl,Bronz,Paslanmaz,Krom,Nikel,Zamak,Çinko,Fosfor, V.b. gibi Mamül ve Hurdaların Satınalma ve ticaretini de yapmaktayız.

Genç Kayalar Metal olarak; İş Ortaklarımızın ve Tedarikçilerimizin nezdindeki Saygınlığımızın ve Tercih edilmemizin sebeplerine Örnek olarak; Müşteri ve Çözüm Odaklı hizmet anlayışımız, Müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede yanıt vermemiz, Hurda Alımında ve Teslimatlarda zamanında eksiksiz gerçekleştirmek, sürekli gelişim sergilemek, kendi gelişiminin İş Ortaklarının ve Tedarikçilerinin gelişimine bağlı olduğunu bilmek, Her gün ‘’daha ötesi ve daha iyisi nasıl olur’’ sorusunu sorup cevabını bulmaya çalışmak, herhangi bir taleb karşısında İş Ortakları ve Tedarikçileri ile birlikte ‘’Ortak Akıl’’ ilkesi ile hareket etmek, gibi kısaca özetleyebiliriz.