Format Kitap
Barkod-ISBN 9786052322505
Yayın Tarihi 2018-08-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı 8. Sınıf Sözel Zoru Bankası; Türkçe, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 336
Kapak Karton
Kağıt Kuşe
Boyut 190 X 270

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Kollektif;Kollektif

Seni geleceğe hazırlamak için en yeni, en yetiştirici soruları 8. Sınıf Sözel Zoru Bankası'nda topladık. Bu kitapta LGS'de Türkçe ve T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İngilizce derslerinden karşına çıkacak her konunun ayrıntılı testleri seni bekliyor. Testlerin sağ sayfalarının daha farklı olduğunu göreceksin. Bu sayfalarda seni Zorular, yani zor sorular bekliyor. Kitabın sol sayfalarında konulara merhaba diyecek sağ sayfalarında Zorularla yüzleşeceksin. Eğer onları yenersen sınavlardan korkmana gerek yok. Yenemezsen tekrar denemekten ve yenene kadar mücadele etmekten çekinme. Tonguç hep yanında. Sana çözemediğin soruları çözebilmen ve eksik konularını belirlemende yardımcı olmak için TATS uygulamanı bir telefon uzağına koyduk. TATS uygulamasıyla her sorunun çözüm videolarına ulaşabileceksin.

8. Sınıf Sözel Zoru Bankası'nda bütün sorular en yeni MEB müfredatına ve kazanımlarına uygun hazırlandı. Biliyorsun sınava çalışırken en önemlisi müfredata ve kazanımlara %100 uyumlu sorular çözmek. Daha iyisi Zoru'lar çözmek.

devamını oku..
Kategori : Deneme Seti
% 5
indirim
44.65
Liste Fiyatı : 47.00
Kazancınız : 2.35
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5 indirim