Format Kitap
Barkod-ISBN 9786052228777
Yayın Tarihi 2019-12-02
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Yönetişimde Yeni Yaklaşımlar
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 238
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 165 X 235

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Sınırların ortadan kalktığı, küreselleşmenin hüküm sürdüğü günümüz dünyası; bilgi teknolojileri ve inovasyon gibi faktörlerin de etkisiyle hızlı bir değişime sahne oluyor. Sanayi Devrimi'nden bu yana süregelen geleneksel yönetim yaklaşımlarında; bilgiyi üreten, kodlayan ve kullanılabilir hale getiren insan faktörü, makine - otomasyon sistemleri ile iletişim teknolojilerinde yaşanan değişime uyum sağlamaya ve süreci yönetmeye gayret gösteriyor. Böylece, yönetim kavramı, yerini yavaş yavaş yönetişim olgusuna bırakıyor.

Söz konusu iletişim olunca, yönetimin iletişimi açısından, yönetişim kavramına akademik dünyanın bakışı ve katkıları da önem taşıyor. Bu amaçla hazırlanan Yönetişimde Yeni Yaklaşımlar isimli, editörlü kitapta, yönetişim kavramı çerçevesinde; insan kaynakları, kurumsal iletişim, itibar yönetimi, kurumsallaşma kültürü, liderlik, sivil toplum kuruluşları, kültür-sanat, mimarlık, spor endüstrisi, sosyal medya, algı, marka, sponsorluk, kurumsal güven ve endüstri 4.0 gibi alan ve kavramlar ele alınıyor.

Eserde, yönetimden, yönetişime doğru evrilmenin yaşandığı sürece, akademik bakış açısı ile ışık tutan ve on farklı üniversiteden, onyedi akademisyenin, onaltı makalesi ile literarüre katkı sunulması amaçlanıyor...

devamını oku..
Kategori : Akademik
% 15
indirim
29.75
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 5.25
Miktar :  
Adet
Ön Sipariş : 02-12-2019
Bu ürün 02-12-2019 tarihinden itibaren sevk edilecektir. Piyasa çıkış tarihi tedarikçi kaynaklı olarak değişebilir. Siparişinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim